Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Ningbo XingMa Fuel Injection Co.,Ltd

iyi kalite Bosch Enjektör Püskürtme Uçları satış için
I am beyond pleased with them,I will hope for every quick sales so I can place another order within the near future.I will keep you in my contacts.

—— James Olivia

They look perfect! Thank you so much for all of your help and quick production!

—— Reno Vatie

That was very fast production! Thank you for the gratuitous additional quantity of nozzle – very kind of you!!

—— Andreas Keek

Ben sohbet şimdi

Ningbo XingMa Fuel Injection Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Ningbo XingMa Fuel Injection Co.,Ltd Ningbo XingMa Fuel Injection Co.,Ltd Ningbo XingMa Fuel Injection Co.,Ltd Ningbo XingMa Fuel Injection Co.,Ltd Ningbo XingMa Fuel Injection Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
No. Çalışanları : 200~300
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 20% - 30%
Ningbo XingMa Yakıt enjeksiyon Co, Ltd 1993 yılında kurulmuştur. Şirket Yuyao Ningbo bulunmaktadır. Enerji tasarrufu ve çevre dostu ürünler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yirmi yıldan fazla bir süredir üretim ve yönetim tecrübesi olan şirket, yetenekli personeli, ileri teknolojisi ve uzun vadeli müşteri ilişkileri ile bu alanda lider konumunu sürdürmektedir. Şimdiye kadar, P ve PDN tipi nozul, Common rail nozul, Komple enjektör ve Kontrol Vavle'ı ana ürünlerimiz ve diğer ilgili yağ motor yedek parçaları olarak yan ürünler yaptık. Ayrıca ISO9001: 2008 sertifikası ile etkin bir kalite yönetim sistemi kurduk.

Gittikçe daha rekabetçi bir pazarda, XingMa Şirketi her zaman insanın yaratıcılığına ve teknolojik reformuna ve pazarın talebini karşılayacak garantiye inanacaktır. Motorun neden olduğu hava ve ses kirliliğini azaltmak, yakıt yakma etkinliğini artırmak, motorun ömrünü uzatmak ve gelecekte petrol motoru endüstrisinin herhangi bir zorluğunu karşılamak için hiçbir çaba sarf etmeyeceğiz.
XingMa çalışanları size söz veriyor: size yüksek kaliteli ürünler ve kusursuz hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bir kelimeyle, ihtiyacınız olan şey bizim hedefimiz.

İletişim bilgileri
Ningbo XingMa Fuel Injection Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Zhou Yajun

Tel: 86-574-62425361

Faks: 86-574-62425071

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)